Okablowanie sieciowe - światłowody

FibrePlus jest  kompleksowym  systemem okablowania światłowodowego zarówno standardowego jak i światłowodów wdmuchiwanych. Dostępny jest pełny zakres produktów niepalnych, bez halogenowych, odpornych na gryzonie, zewnętrznych, wewnętrznych itp. , oraz szeroka gama złączy, adapterów, pigtaili i światłowodowych kabli krosowych

  • Światłowody wdmuchiwane

    Air Blown Fibre System

    • Otulina kabla do instalacji bezpośredniej
    • Otulina kabla do instalacji wewnętrznej
    • Światłowód, pojedyncza żyła

    Akcesoria i narzędzia

    • Narzędzia
    • Akcesoria

    Air Blown MicroCable System

    • Światłowód 12-72 żyłowy
    • Światłowód 2-12 żyłowy
    • Otulina kabla do zakopania w ziemi
    • Otulina kabla do instalacji zewnętrznej
    • Otulina kabla liniowa do instalacji zewnętrznej
    • Otulina kabla liniowa do instalacji wewnętrznej
  • Światłowody - luźna tuba

    Kable luźne wielotubowe

    • Uniwersalny i zewnętrzny 4-24 żył
    • Uniwersalny i zewnętrzny 72 żył
    • Uniwersalny i zewnętrzny 108-144 żył
    • Uniwersalny i zewnętrzny 84-96 żył
    • Uniwersalny i zewnętrzny 156-216 żył
    • Uniwersalny i zewnętrzny 12-60 żył
    • Osłona przeciw gryzoniom 4-24 żył
    • Osłona przeciw gryzoniom 12-72 żył
    • Osłona przeciw gryzoniom 108-144 żył
    • Osłona przeciw gryzoniom 84-96 żył
    • Osłona przeciw gryzoniom 156-216 żył
    • Osłona przeciw ogniowa 4-24 żył
    • Osłona przeciw ogniowa 12-72 żył
    • Osłona przeciw ogniowa 108-144 żył
    • Osłona przeciw ogniowa 84-96 żył
    • Osłona przeciw ogniowa 108-144 żył
    • Osłona przeciw ogniowa do zakopania 4-24 żył
    • Osłona przeciw ogniowa do zakopania  12-72 żył
    • Osłona przeciw ogniowa do zakopania  108-144 żył
    • Osłona przeciw ogniowa do zakopania  84-96 żył
    • Osłona przeciw ogniowa do zakopania  108-144 żył

    Kable "Unitube"

    • Kabel "Mini Unitube"
    • Kabel "Duct Grade"
    • Kabel ekranowany włóknem szklanym
    • Kabel ze stalową taśmą
    • Kabel z podwójną stalową taśmą

     

  • Fabrycznie zakończone światłowody

    MT Złącza MPO (SC, LC)

    • Złącze rozdzielające światłowód
    • Fabrycznie zakończony kabel światłowodowy
    • Zarobiony panel modułowy do światłowodów

     

    MT Złącza MTP (LC)

    • Złącze rozdzielające światłowód
    • Fabrycznie zakończony kabel światłowodowy
    • Zarobiony panel modułowy do światłowodów

     

  • Kable specjalne

    • Kabel o podwyższonej odporności na ogień

     

  • Światłowody - ścisła tuba

    • Kabel wzmocniony – Duplex
    • Kabel wzmocniony – SFC i  ZIP
    • Kabel w ścisłej tubie – Uniwersalny
  • Akcesoria światłowodowe

    Pigtaile i Patchcordy

    • Patchcord 50/125 MultiMode
    • Patchcord 50/125 OM3 MultiMode
    • Patchcord 50/125 OM4 MultiMode
    • Patchcord 62,5 12,5 MultiMode
    • Patchcord Single Mode
    • Pigtail Single Mode

    Panele światłowodowe

    • Panel obrotowy podwójny
    • Panel o dużej gęstości
    • Panel częściowo wypełniony
    • Panel pusty

    Akcesoria

    • Konektory i adaptery SC
    • Konektory i adaptery ST
    • Adaptery (ramki)
    • KeyQuick konektor
    • KeyQuick mechaniczne złącze
    • Zabezpieczenie patchcordów LC